Jesteśmy agencją, która tworzy strony internetowe projektuje sklepy www

Praca w XZT.PL

Jeśli interesuje Cię praca w marketingu internetowym, to zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas: 73 997 88 38 lub zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie, aby porozmawiać o współpracy.
Oferujemy kilka opcji rozwoju kariery

Kogo szukamy?

- 01

PRAKTYKI / STAŻE

Oferujemy praktyki i staże dla uczniów i studentów, których pasją jest HTML, pisanie artykułów lub sprzedaż.

Celujemy wyłącznie w osoby, które mają ambicje i chęć rozwoju w wyżej wymienionych tematach. Jeśli pisanie stron w notatniku na informatyce nie było dla Ciebie problemem, masz lekkie pióro lub lubisz sprzedawać  – na pewno znajdziemy wspólny język.

- 02

WEBMASTER

Jeśli miałeś wcześniej do czynienia z WordPressem i HTML, to zapraszamy do wysłania CV. Znajomość Woocommerce, CSS, PHP lub obsługi programu graficznego będzie dodatkową wartością.

Oferujemy zarobki adekwatne do umiejętności, oparte o system motywacyjny. Preferujemy współpracę na zasadzie UoD i B2B, ale możemy przedyskutować każdy wariant.

- 03

SEO

Masz lekkie pióro i wiesz czym są: pozycjonowanie, optymalizacja, forum i blog? Wyślij swoje CV.

Szukamy osoby, która lubi indywidualną pracę i ma pojęcie o marketingu internetowym. Wynagrodzenie do ustalenia, w zależności od umiejętności. Preferujemy współpracę opartą o B2B lub UoD.

- 04

SPRZEDAWCA

Jeżeli posiadasz żyłkę handlowca i potrafisz uzasadnić, po co dzisiejszym firmom potrzebna jest strona www lub sklep internetowy, to zapraszamy do wysłania CV.

Oferujemy system motywacyjny i zarobki adekwatne do umiejętności oraz skuteczności. Preferujemy współpracę opartą o UoD lub B2B.

Poznaj czarodziejów agencji XZT

Poznajmy się

Łukasz Chrząszcz XZT
bartosz mlotek xzt

Wspólnie zdobywajmy szczyty. Zacznijmy już dziś.

Masz więcej pytań?

Zadzwoń: 73 997 88 38 lub zostaw swoje dane – oddzwonimy
Call Now Button