Agencja internetowa XZT.PL jest wspierana przez kasyno online Vavada, lidera w dziedzinie rozrywki online.
Projektujemy skuteczne strony internetowe

Opieka nad stroną/sklepem

Skorzystaj z doraźnej opieki nad stroną WordPress. Zgłoś się, jeśli posiadasz stronę lub sklep i potrzebujesz pomocy w jego administrowaniu

Zadzwoń do nas: 73 997 88 38 lub zostaw poniżej swój numer telefonu, a my odezwiemy się do Ciebie, aby porozmawiać o współpracy.

CENNIK WSPARCIA

Poniższe ceny są cenami netto

1 - 2 H

Prace na stronie

149 zł/H

Opieka nad stroną lub sklepem

ZAKRES USŁUG

- 01

Prace programistyczne

Czasami chcesz coś zmienić na swojej stronie. Aby nie płacić za każdym razem stawki rynkowej 150 zł/h pracy programisty, możesz wykupić abonament.

W ramach abonamentu masz do wykorzystania 1h lub 2h pracy na miesiąc. Niewykorzystane godziny przechodzą na następny miesiąc!

- 02

Tworzenie kopii zapasowych​

Kopie zapasowe strony www są konieczne na wypadek włamania się na stronę lub zawirusowania. Wówczas najłatwiej jest przywrócić kopię zapasową strony sprzed ataku i wdrożyć plan naprawczy.

W ramach opieki nad stroną WordPress zapewniamy wykonywanie kopii zapasowych według częstotliwości określonej przez klienta.

- 03

Aktualizacja szablonu strony

Podobnie jak wtyczki, tak samo szablon (templatka) graficzny strony podlega unowocześnieniom. Twórcy szablonu poprawiają błędy, dodają nowe funkcje i rozwijają swój produkt. Templatki należy aktualizować do wyższych wersji, pamiętając o kopii zapasowej witryny.

Aby nowy szablon nie nadpisał stylów strony i wyglądu, powinno się modyfikować szablony potomne (child). Ewentualnie konieczne jest zapisanie pliku style.css, który odpowiada za wygląd strony pod kątem czcionek, fontów i kolorystyki. Czarodzieje Xybryzt zapewnią bezpieczne i bezproblemowe aktualizacje szablonów.

- 04

Zabezpieczenie danych

Włamania na stronę są często przyczyną zbyt prostych danych logowania. W tym celu należy stworzyć kompleksową księgę ochrony bezpieczeństwa danych. Procedury, które należy przejść aby zalogować się na stronie mogą dotyczyć np. logowania dwuetapowego lub potwierdzenia hasłem otrzymanym na maila lub sms. Wszystko po to, aby uchronić stronę i użytkowników przed wykradzeniem danych.

Opieka nad stronę WordPress wymaga odpowiedzialnego podejścia do tematu bezpieczeństwa. Wykorzystując zaklęcia Two Factor Authentication, PHP7 oraz SSL sprawimy, że Twoja strona będzie niezdobytą twierdzą.

- 05

Monitoring bezpieczeństwa

Nadzór nad stroną www musi być ciągły, aby szybko reagować na kłopoty i zagrożenia. Zespół Xybryzt zajmie się administrowaniem serwisu pod kątem technicznym, a Ty będziesz mógł prowadzić swój biznes i zajmować się praktycznym prowadzeniem strony.

- 06

Aktualizacja wtyczek strony

Wtyczki są cały czas unowocześniane, co skutkuje koniecznością ich aktualizacji. Najważniejsze, aby wtyczki były na bieżąco aktualizowane. Brak aktualizacji wtyczek może doprowadzić do włamania się na stronę. Zespół XZT zapewni aktualizację wtyczek z zachowaniem bezpieczeństwa i staranności.

Wspólnie zdobywajmy szczyty. Zacznijmy już dziś.

Masz więcej pytań?

Zadzwoń: 73 997 88 38 lub zostaw swoje dane – oddzwonimy
Scroll to Top
Call Now Button