blog tworzenie strony internetowej2

Konkurs na stronę dla NGO – zgłoś swoją organizację!

Ogłaszamy konkurs na stronę dla NGO. Jeśli prowadzisz stowarzyszenie, klub sportowy lub fundację to ten konkurs jest dla Ciebie. Koniecznie wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, śpiesz się! Rekrutacja kończy się 10.10.2021 (niedziela) o godzinie 23:59.

Na czym polega konkurs?

Każdego roku wspieramy organizację pozarządową, która robi coś dobrego dla naszego społeczeństwa. W poprzednim roku utworzyliśmy stronę dla stowarzyszenia charytatywnego „z miłości”, którą można zobaczyć tutaj. Edukacja, działania prospołeczne, działania proekologiczne, sport, działalność charytatywna, jeśli zajmujesz się powyższym lub po prostu robisz coś dobrego użyj powyższego formularza i wystartuj w konkursie na stronę internetową.

Regulamin i zasady

Zasady są proste, po ukończeniu rekrutacji zostanie ogłoszona lista uczestników w poście na facebookowym fan page naszej agencji. Głosowanie odbędzie się poprzez komentarz pozostawiony przez sympatyka organizacji o treści zawierającej nazwę organizacji, na którą chcą oddać głos.

Głosy będzie można oddawać w terminie od poniedziałku 11.10.2021 od godziny 10:00 do środy 13.10.2021 do godziny 20:00. Pamiętajcie, aby uprzedzić swoich sympatyków o konkursie.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA

W konkursie na stworzenie strony internetowej dla organizacji non profit zwyciężyła Akademia TOP Team. Gratulujemy!

Strona którą wykonaliśmy znajduje się pod adresem https://akademiatopteam.pl/

Oceń
[Total: 1 Average: 5]
Call Now Button